Kategorija: Audiogidų pavyzdžiai

AUDIOGIDAI “TULIPA” »

Išskirtinai atsparūs vokiečių gamybos audiogidai: nereikia bijoti, jei muziejaus lankytojui iškris iš rankos. Šie audiogidai geriau negu kiti modeliai tinka lauko sąlygoms. Išorė - klasikinio dizaino, o viduje - naujausios technologijos. Daug pritaikymo sričių, įmanoma skirtinga šių audiogidų komplektacija pagal konkretaus muziejaus poreikius, o papildomi priedai net pagal spalvą priderinami prie muziejaus baldų ir interjero. Tinka ir muziejuje rodomų filmų [...]

AUDIOGIDAI “AUREA” »

Aukščiausios kokybės garsas, atsparumas intensyviam naudojimui (nejautrūs kritimui iš 1 m aukščio) - tai audiogidai “Aurea”. Šis audiogidų modelis ir gaminamas, ir surenkamas Vokietijoje. Lietuvoje “Aurea” įdiegta 3 muziejuose. Šiuos audiogidus naudoja didžiausias Austrijos muziejus - Šenbruno rūmai.
Išsamiau apie audiogidus - kai paspausite čia: Dažniausi klausimai apie audiogidus

Rodyk draugams

AUDIOGIDAI “AUREA+” »

Tai naujos kartos audiogido modelis, turintis spalvotą ekraną. Šie audiogidai rodo spalvotas nuotraukas ir filmukus. Beje, dabar ekskursijos su audiogidu jau prieinamos ir kurčnebyliams – nufilmuotą gestų kalbą galima rodyti ekrane.
Šie audiogidai jau įdiegti Šveicarijoje, Vokietijoje ir kt. (pvz., prestižiniame Miuncheno BMW automobilių koncerno muziejuje, garsėjančiame inovacijomis).
Audiogidas “AUREA+” ir gaminamas, ir surenkamas Vokietijoje. Daugiau apie audiogidus sužinosite, paspaudę čia: Dažniausi [...]